• Miluješ život?
  • Veríš, že každá prekážka ťa vlastne posúva ďalej?
  • Ideš niekedy na hrane, ale s obrovskou láskou a rešpektom k zdraviu a životu?
  • Miluješ výzvy a dokonca ich rád tvoríš?
  • Krásne a dobré veci ti dopĺňajú mozaiku života?
  • Plným priehrštím berieš dary prírody, ale jej vieš aj dávať niečo zo seba?
  • Si stelesnenim aktívneho života a často opúšťaš zónu komfortu?
naspribeh2 Náš príbeh
taksiprosteaktiwi2 Náš príbeh
Životným mottom pre nás je prežiť kvalitný aktívny život a pomôcť ho prežívať aj ostatným.

Už 12 rokov sa staráme o “dospelákov” a na našom e-shope www.fitness-store.sk im ponúkame všetko pre cvičenie. Väčšinu sortimentu tvoria posilňovacie stroje a kardio trenažéry tých najlepších svetových značiek.

Tak nejak postupom času nadišla chvíľa, aby sme sa snažili do aktívneho života na čerstvom vzduchu popri rodičoch zapájať aj ich ratolesti. Možno to súvisí aj s očakávaným príchodom posily –  najmladšieho člena do nášho rodinného tímu :). Sme hrdí, že sa nám podarilo získať exkluzívne zastúpenie nemeckej značky BikeStar pre Slovensko a Čechy a môžeme ho ponúkať aj iným obchodníkom. Táto značka sa venuje mobilite detí a v jej ponuke sú odrážadlá, kolobežky, bicykle. Do konca majú ako jediný v ponuke odrážadlá, ktoré rastú s dieťatkom (Odrážadlá FLEX). Synonymom značky BikeStar je vysoká kvalita, precíznosť vyhotovenia a splnenie tých najvyšších predpisov z hľadiska hygieny a bezpečnosti.

Keďže milujeme našu krásnu planétu, náš sortiment pokračuje logicky e-mobilitou. Elektrokolobežky získavajú čím ďalej väčšiu popularitu. Sú vynikajúcim dopravným prostriedkom na cestu do práce, školy, na nákupy alebo len tak na trávenie voľného času. V ponuke máme elektrokolobežky značky CityBlitz a  Kugoo.  

Veríme, že náš sortiment vám a vašim deťom umožní žiť aktíwny život a naplniť ho príjemnými zážitkami.

tím aktiwi