• Miluješ život?
  • Veríš, že každá prekážka ťa vlastne posúva ďalej?
  • Ideš niekedy na hrane, ale s obrovskou láskou a rešpektom k zdraviu a životu?
  • Miluješ výzvy a dokonca ich rád tvoríš?
  • Krásne a dobré veci ti dopĺňajú mozaiku života?
  • Plným priehrštím berieš dary prírody, ale jej vieš aj dávať niečo zo seba?
  • Si stelesnenim aktívneho života a často opúšťaš zónu komfortu?
naspribeh2 Náš príbeh
taksiprosteaktiwi2 Náš príbeh
Životným mottom pre nás je prežiť kvalitný aktívny život a pomôcť ho prežívať aj ostatným.

Už 12 rokov sa staráme o “dospelákov” a na našom e-shope https://www.fitness-store.sk/ im ponúkame všetko pre cvičenie. Väčšinu sortimentu tvoria posilňovacie stroje a kardio trenažéry tých najlepších svetových značiek.

Tak nejak postupom času nadišla chvíľa, aby sme sa snažili do aktívneho života na čerstvom vzduchu popri rodičoch zapájať aj ich ratolesti. Možno to súviselo s príchodom posily –  najmladšieho člena do nášho rodinného tímu :). Sme hrdí, že sa nám podarilo získať exkluzívne zastúpenie nemeckej značky BikeStar pre Slovensko a Čechy a môžeme ho ponúkať aj iným obchodníkom. Táto značka sa venuje mobilite detí a v jej ponuke sú odrážadlá, kolobežky, bicykle. Do konca majú ako jediný v ponuke odrážadlá, ktoré rastú s dieťatkom (Odrážadlá FLEX). Synonymom značky BikeStar je vysoká kvalita, precíznosť vyhotovenia a splnenie tých najvyšších predpisov z hľadiska hygieny a bezpečnosti.

Rozvoj detskej zručnosti a učenie sa jemnej motoriky sú základom pre správny vývoj malého človiečika. Takže naša ponuka sa zákonite musela rozšíriť aj o, podľa nás, úžasné produkty s ktorými sa neraz zahrajú aj mamičky a oteckovia. Môžete si vybrať rôzne druhy prevliekačiek v tvare zvieratiek, ovocia alebo špirálu s guličkami – tie vyrábame priamo my. Sú zároveň aj peknou dekoráciou z čisto prírodného materiálu.

Skutočným hitom je edukačná drevená kocka Boobo Toys – Medium ( KOCKA – MEDIUM ). Pri nej sa Lotyšský výrobca naozaj vyhral. Je dokonalá a skrýva v sebe až 20 možností na rozvoj jemnej motoriky a ešte má zabudované aj svetielko. Detičky vedia pri nej stráviť opakovane aj hodiny, podľa spätnej väzby od ich rodičov a zároveň spokojných zákazníkov. V súčasnej dobe má už kocka Boobo Toys – Medium aj menšiu sestričku  Mini  (KOCKA -MINI ), ktorá je vhodná napr. pri cestovaní v aute. Čochvíľa budeme rozširovať ponuku tejto značky aj tabuľku na učenie jemnej motoriky.

Aby sa naši malí klienti dobre cítili v svojej detskej izbe máme v ponuke ledkové lampičky v tvare zvieratiek, dúhy, rakety ( LAMPIČKY DO DETSKEJ IZBY). Lampičky sú so stmievačom, takže vytvárajú príjemnú atmosféru pri zaspávaní dieťatka. Vyrába ich holandská rodinná firma. 

Na doladenie príjemnej atmosféry v priestoroch, kde detičky trávia čas, máme ešte v ponuke nálepky zvieratiek a rôznych rozprávkových hrdinov, autičiek, srdiečok ( NÁLEPKY ). Tieto nálepky sú našim dielom a pripravujeme aj celostenové tapety, budú krásne.     

Veľmi pozorne a citlivo zvažujeme ponuku v našom e-shope. Všetky produkty sú v našej ponuke sú eco-friendly, spĺňajú tie najvyššie štandardy na kvalitu a bezpečnosť a majú certifikáciu. A hlavne majú svoju dušu a svoj príbeh. 

Veríme, že náš sortiment vám a vašim deťom umožní žiť aktíwny život a naplniť ho príjemnými zážitkami.

tím aktiwi