Fitness, Šport

Under Armour Rush – vedecky testované, fitness influencermi overené.

20190611_ENG_UA_RUSHLONDON_MW_2073

V tomto roku v Apríli, na najväčšom svetovom veľtrhu FIBO v nemeckom Kolíne nad Rýnom, spustil Under Armour UA RUSH. Nová línia tréningového oblečenia bola vytvorená z minerálne-infúznych tkanín navrhnutých tak, aby odrážali energiu a zlepšovali výkon.

20190611_ENG_UA_RUSHLONDON_MW_0970

Under Armour RUSH Retest at the Science Museum, London, 11th June 2019

Na výstave sa stretlo 33 najvýkonnejších fitness influencerov z Veľkej Británie, Francúzska, Nemecka a Ruska. Cieľom bolo otestovať túto technológiu pri intenzívnom cvičení. Každý z účastníkov bol následne vyzvaný, aby pokračoval v 10-týždňovom tréningu v oblečení Under Armour RUSH.

11. júna cestovali do Londýna aby absolvovali to isté cvičenie. Tri skupiny jedenástich športovcov sa spoločne otestovali a zistili nárast výkonu o neuveriteľných 25%.

20190611_ENG_UA_RUSHLONDON_MW_1957

Under Armour RUSH Retest at the Science Museum, London, 11th June 2019

Niektorý účastníci zaznamenali dokonca lepšie výsledky. Napríklad UK fitness influencer Alex Crockford (@alexcrockford), zaznamenal masívne zlepšenie až o 60%. Jeho slová potvrdila aj nemecká ambasádorka Under Armour @imkesalander ).

Ako to celé vlastne funguje?

Počas výkonu, telo vyžaruje teplo. Citlivá tkanina UA RUSH, ktorá bola vytvorená v spolupráci s firmou Celliant, absorbuje teplo a premieňa ho na infračervenú energiu, ktorá je spätne emitovaná späť do tela. Táto recyklovaná energia zvyšuje dočasnú lokalizovanú cirkuláciu a podporuje zlepšený výkon, energiu a regeneráciu. Pri nosení Under Armour RUSH, zvýšiš odolnosť a silu. Postupne sa tieto nové modely a technológie dostávajú aj na Slovensko a budú pribúdať v našom portfóliu. Cena týchto produktov je samozrejme o niečo vyššia, ale je to technológia budúcnosti 🙂

Zdroj: https://about.underarmour.com/news/2019/06/ua-rush-2019-scientifically-tested-fitness-influencer-proven

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *